Doradztwo podatkowe

Alternatywy błyskawicznego rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych

Rozliczenie podatku PIT
Rozliczanie zaznania podatkowego dla sporej liczby ludzi łączy się z dużym mozołem i niepotrzebną stratą drogocennego czasu. Ręczne uzupełnianie oświadczenia i konieczność czasami nawet wielogodzinnego stania w kolejce na poczcie albo w Urzędzie Skarbowym powinny stać się historią. Mają Państwo farta żyć w czasach, w których rozwój techniki i powszechny dostęp do Internetu umożliwiają wypełnianie wielu obywatelskich zadań drogą internetową.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Jeżeli zatem nadal mają Państwo wątpliwości jak rozliczyć PIT 2014, odpowiedź jest łatwa – należy skorzystać z przygotowanego przez nas programu do rozliczania deklaracji podatkowej drogą Internetową.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć czy PIT 37, nasz program będzie przydatny przy uzupełnianiu każdego oświadczenia, nawet, jeśli zasiadając do uzupełniania nie wiedzą Państwo jeszcze, jaki rodzaj deklaracji wybrać. Odpowiednie wiadomości zamieszczone w programie pomogą dokonać stosownego wyboru. Przebieg uzupełniania jest banalny i intuicyjny. Program praktycznie uniemożliwia dokonanie jakiegokolwiek błędu bądź ominięcia wymagających bezwzględnego wypełnienia pól. Zapewniamy także, że wszystkie wprowadzone w trakcie uzupełniania dane są kompletnie bezpieczne i nie zostają eksploatowane w sposób niezgodny z Państwa oczekiwaniami.

Po zupełnym wypełnieniu calutkiego formularza mogą Państwo zdecydować, jakie będą następne kroki. Możliwości są następujące: można wydrukować wygenerowany z programu formularz i przesłać go pocztą albo złożyć bezpośrednio w urzędzie, lub skorzystać ze strony internetowej i za jej pośrednictwem złożyć tak zwane e-deklaracje.